Zobrazuji všechny 2 výsledky

Traktory Case

Řada traktorů CASE Optum nabízí výkonné, kompaktní a extrémně ovladatelné traktory s vynikajícím poměrem výkonu a hmotnosti. Tyto modely zvládají každou práci s maximálním výkonem, efektivitou a spolehlivostí a zaujmou svým novým designem. Z hlediska designu, funkčnosti a kvality není nový model v měřítku 1:16 od BRUDER v žádném případě horší než originál.

Kabina řidiče je plně prosklená a dveře se snadno otevírají. Výklopná kapota poskytuje pohled na impozantní motor. Vynikající ovladatelnost a jízdní komfort je dosažen díky vestavěné výkyvné nápravě a prodlouženému volantu, který lze použít přes střešní okno.

Tento model BRUDER traktoru lze rozšířit o čelní nakladač BRUDER 3333. Díky výškově nastavitelnému zadnímu závěsu lze použít všechny přívěsy profesionální řady. Pro ještě větší zábavu jsou připojena nová odnímatelná kola. Je samozřejmé, že na tento traktor pasují všechny zemědělské přívěsy a zemědělské nářadí BRUDER.

Pro zvýšení hodnoty přehrávání lze volitelně připojit světelný a zvukový model BRUDER 2802.

686 

BRUDER 3190 traktor Case IH Optum 300 se spoustou funkčních prvků se bude vašemu malému traktoristovi určitě líbit. Věk: 3+

1 114 

Pořiďte si do sbírky modelů BRUDER 3198. Traktor Case IH Optum 300 CVX s čelním nakladačem a přepravníkem na balíky. Věk: 4+