GLS doručení na adresu

GLS doručení na adresu

Dopravní společnost GLS doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a GLS Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení.

U této dopravy máte možnost změny dispozic doručení, a to prostřednictvím webových stránek GLS ( lze přesunout na jiný termín, přesměrovat na jinou adresu či Výdejní místo GLS Parcel Shop ).

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

99,- Kč

GLS doručení na výdejní místa Parcel Shop

Maximální hmotnost zásilky: 15 kg

Maximální rozměry: 100 x 80 x 60 cm

59,- Kč

PPL doručení na adresu

Dopravní společnost PPL doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a PPL Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení.

U této dopravy máte možnost změny dispozic doručení, a to prostřednictvím webových stránek PPL ( lze přesunout na jiný termín, přesměrovat na jinou adresu či Výdejní místo PPL Parcel Shop ).

Pokud Vás dopravce nezastihne, doručí zásilku do nejbližšího PPL ParcelShopu, kde bude připravena k výdeji po dobu 7 dnů. Zásilka bude vydána na základě ověření údajů z průkazu totožnosti, které se musí shodovat s údaji na zásilce. V případě zásilky bez dobírky, doručované do obchodní sítě Žabka, je po příjemci požadován PIN, který zasílá dopravce e-mailem a SMS.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

99,- Kč

PPL doručení na výdejní místa Parcel Shop

Maximální hmotnost zásilky: 31,5 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 100 cm

Maximální obvodová délka: 300 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka)

99,- Kč

DPD doručení na adresu

Dopravní společnost DPD doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a DPD Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení.

Možnost změny dispozic doručení prostřednictvím aplikace DPD kurýr (změna termínu doručení s odkladem až o 10 dnů, přesměrování na jinou adresu či Výdejní místo DPD Pick up). Pokud Vás dopravce nezastihne, pokusí se doručit zásilku ještě 2x.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

99,- Kč

DPD doručení na výdejní místa Pickup

Maximální hmotnost zásilky: 15 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 100 cm

Maximální obvodová délka: 250 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka)

99,- Kč

Zásilkovna – doručení na všechny výdejní místa v ČR

Maximální hmotnost zásilky: 5 kg

Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm

Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm

79,- Kč

UPOZORNĚNÍ: Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů:

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšímu balení, TZN. POVRCHU KARTONU, OCHRANNÉ PÁSCE A VEŠKERÝM DROBNÝM PORUŠENÍM A TRHLINÁM. Obzvláště pak PRŮRAZŮM KARTONU A DEFORMACÍM ROHU BALÍKU. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy, a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud dojde k takovému porušení zásilky, trvejte na sepsání REKLAMAČNÍHO PROTOKOLU nebo záznamu o tom, v jakém stavu byl balík doručen. Pokud je obal v pořádku, je nutné zkontrolovat si obsah zásilky NEJDÉLE DO 2 DNŮ OD PŘEVZETÍ. Pokud by byl obsah zásilky poškozen, musíte nám tuto skutečnost nahlásit, a to písemně na e-mail info@brudertoys.cz .

Tímto jednáním zajistíte snažší řešení reklamace a minimalizujete vznik možných škod. POKUD NAHLÁSÍTE POŠKOZENÍ POZDĚJI, NEJSME BOHUŽEL SCHOPNI ZAJISTIT KLADNÉ VYŘÍZENÍ TÉTO REKLAMACE

Způsoby platby

  • Platba převodem na bankovní účet – QR Platba

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.

  • Platba převodem na bankovní účet

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

  • Platba na dobírku – 58,- Kč

Platba přepravci v okamžiku převzetí zboží přímo na Vámi určené adrese, výdejním místě.

  • Platba kartou online

Platby kartou online pro nás zajišťuje Platební brána ComGate společnosti ComGate a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana. Poskytovatel služby, společnost ComGate a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platba kartou online je jednoduchá, rychlá a bezpečná, musíte mít jen u své platební karty povoleny platby online / na internetu.

Pokud systém nepotvrdí autorizaci vaší karty, může to být z následujících důvodů:

  • mohli jste omylem vyplnit špatné údaje o platební kartě v době platby
  • nebylo na vašem účtu dostatečné krytí k provedení platby
  • vaše platební karta nemá povolené použití pro transakce na internetu, je nezbytné obrátit se přímo na vydavatele karty, Vaši banku.

V případě, že vaše platba NEBYLA potvrzena, budeme Vás kontaktovat.

Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC / CVV kód – tři čísla, která na zadní straně platební karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Kontaktní údaje na společnost ComGate a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

  • Platba převodem online

Platby prostřednictvím internetového bankovnictví online pro nás zajišťuje platební brána společnosti ComGate a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana. Platební brána Comgate Vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví s již předvyplněnými platebními údaji v platebním příkazu. Platba je potvrzena okamžitě.

Balíme ekologicky

Snažíme se snižovat dopad na životní prostředí, a proto jsou naše zásilky baleny do již jednou použitých krabic, ať již od našich dodavatelů nebo zero-waste přístupem lidí z okolí.

Jestli bude zásilka zabalena do nové nebo již použité krabice záleží na aktuální dostupnosti vhodných krabic.