Vrácení zboží

Zakoupené zboží nám můžete vrátit bez udání důvodu během 30 denní lhůty od data jeho převzetí. Toto právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti. Čili jinými slovy, pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

V případě, že objednávku chcete vrátit, zašlete ji na adresu: Brudertoys.cz, Sepekov 378, 399 01 Sepekov

Ještě před odesláním zboží zpět nás prosím informujte na email: info@brudertoys.cz.

Nezasílejte službou Zásilkovna doručení na adresu, protože ta doručuje zásilky mimo otevírací dobu provozovny. Zásilky poslané na dobírku nebudou převzaty.

Pro rychlejší vyřízení, prosím, nezapomeňte přiložit fakturu a vyplněné odstoupení od smlouvy – Formulář pro odstoupení od smlouvy.

Aby nedošlo k nedorozumění:

  • 30 denní lhůta vám začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.
  • V případě, že končí lhůta o víkendu nebo ve státní svátek, jako poslední den lhůty vám budeme brát nejbližší pracovní den.
  • Pokud bude vrácené zboží poničené, máme nárok na ponížení vrácených peněz.
  • Když nám zboží pošlete v nějaké své krabici, máme právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.
  • Peníze vám z zašleme do 3 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.
  • V případě, že jste uskutečnili objednávku s dopravou zdarma, ale po vrácení části zboží klesne hodnota objednávky pod 2 999 ,- Kč, bude cena dopravy započítána při dobropisování vráceného zboží. Věříme, že tento krok je vzhledem k souvisejícím nákladům pochopitelný a my tak budeme mít možnost toto zvýhodnění i nadále udržet, děkujeme!